• Strona główna
 • O nas
 • Formacja
 • Sł. B. Ks. R. Spiske
 • Aktualności
 • Galeria
 • Kontakt
 • Linki
 • Uroczystości ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

  W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP z radością witałyśmy ks. abpa Józefa Kupnego w naszym domu, po raz pierwszy od przyjęcia przez niego posługi Ordynariusza Wrocławskiego. Wraz z Księdzem Arcybiskupem Mszę Świętą koncelebrowało trzech kapłanów.

  W homilii Ksiądz Arcybiskup zachęcał nas do naśladowania w życiu piękna Maryi poprzez osobiste dążenie do świętości, umacnianie jedności Kościoła i przez świadectwo życia, w którym myśli, słowa i czyny są ze sobą spójne.

  Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do wspólnej modlitwy wraz z Siostrami, szczególnie rodzinom naszych przedszkolaków, dziewczętom z bursy studenckiej oraz licznej grupie osób, które każdej niedzieli wspólnie z nami uczestniczą w Eucharystii.

  Na zakończenie Mszy Św. naszą wspólnotę liturgiczną nawiedził ... św. Mikołaj, ku radości nie tylko najmłodszych. Miałyśmy też możliwość gościć Księdza Arcybiskupa w naszej wspólnocie w refektarzu.

  « powrót
  projekt i wykonanie : SerinDesign.pl